Hürriyet

13 Ağustos 2012 Pazartesi

LÖSEV Gönüllüsü Olmak Bir Ayrıcalıktır...
Büyük LÖSEV Ailesi, lösemili&kanserli çocuk ve ailelerin bu zorlu mücadelede yalnız olmadıklarını göstermek için sevgi ve azimle çalışan bir vakıftır. LÖSEV kurulduğu 1998 yılından bugüne dek faaliyetlerini duyarlı kişi ve kuruluşların destekleri ve binlerce GÖNÜLLÜSÜ’nün katkılarıyla gerçekleştirmiş; Türk halkının konu hakkında daha bilinçli ve duyarlı olmasıyla beraber tedavide %91'lere çıkardığı başarısını %100’e çıkartmayı hedeflemiştir.

LÖSEV'e gönlünü veren gönüllüler LÖSEV’in her etkinliğinde aktif rol almakta, vakıf çalışmalarına aktif katılım göstererek çocukları hayata bağlamaktadırlar.

Yüreğinde paylaşım ve sevgiye yer olan herkesi Lösev gönüllüsü olmaya davet ediyoruz.

Lösev gönüllüsü olabilmek için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli: http://bit.ly/losevgonullusu
Lösev’i Facebook’ta takip etmek için: www.facebook.com/losev0660
Lösev’i Twitter’da da @losev1998 hesabından takip edebilir, #LosevHayatVerir hashtag’i ile  paylaşımlarınızla destekleyebilirsiniz.

Bir bumads sosyal sorumluluk içeriğidir.3 yorum:

 1. BENDE KANSER HASTASIYDIM( BİR SÜREDİR VUCUDUM TEMİZ KANSER YOK).KANSER TEDAVİSİNİN NE OLDUĞUNU BİLİYORUM...
  DÜN BİR ARKADAŞIMIN OĞLUNUN YILBAŞINDAN BERİ LÖSEMİ TEDAVİSİ OLDUĞUNU ÖĞRENDİM.MEĞER ENSON YILBAŞINDA KONUŞMUŞUZ VE MALESEF BUZAMANA KADAR ONU ARAMAMIŞIM.ÇOK ÜZÜLDÜM.ÇÜNKÜ BU HASTALIK KARŞISINDA GENÇ BEDENLERİN İŞİ DAHA ZOR......

  YanıtlaSil
 2. Elif@ Allah tekrar yaşatmasın.. Maşallah sana..
  Cok zor bir hastalık evet.. Bu hastalıktan muzdarip herkes tez zamanda iyileşsin inşallahh

  YanıtlaSil
 3. Aman Allahım :( çok geçmiş olsun Elif! Allahım herkese sabır ve dayanma gücü versin ve biri şu lanet kansere bir çare bulsun!

  YanıtlaSil